Projelerimiz

TurkMarkaTescil.com

Marka tescili, Patent Tescili, Faydalı Model, Tasarım Tescili gibi süreçleri profesyonelce yönettiğimiz projemizdir. Tüm bu süreçleri marka vekilimiz aracılığı ile sürdürmekteyiz. Marka vekilimiz Bursa Barosuna kayıtlı avukattır. Tüm süreç bu güvence altında yürümektedir.

isimhakkisorgulama.com

Sektörde ki gücümüzü arıtan bir diğer projemiz. Burada da yine marka tescili, patent tescili, faydalı model ve tasarım tescili gibi süreçlerin yönetilmesi ve taleplerin toplanmasını sağlandığı projemizdir.

MarkaTesciliSorgulama.com.tr

Marka ve patent süreçlerimizin yönetildiği taleplerin toplandığı farklı bir yapımız da markatescilisorgulama.com.tr’dir. Sektörde farklı arama sonuçlarıyla kullanıcıları karşıladığımız talepleri çok hızlı yanıtlar verdiğimiz önemli projelerimizden bir tanesidir.

SiparisKolik.com

Online alışveriş sitemizdir. Ağırlıklı olarak bayan giyim üzerine hizmet sağlamaktayız. Abiye elbiseden, günlük giyim kıyafetlerine kadar onlarca kategoride binlerce ürün sunmaktayız. Kapıda ödeme ve kredi kartına taksit imkanı ile müşterilerimize 7/24 alışveriş imkanı sunuyoruz.